خانهکیبورد و موس دستگاه DVR هایک ویژن مدل IDS-7204HQHI-M1
محصول قبلی
دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CE76D0T-LPFS تومان2,600,000
بازگشت به محصولات
محصول بعدی
دستگاه DVR هایک ویژن مدل iDS-7208HUHI-M1/X تومان22,000,000
تومان10,000,000
  • دستگاه 4 کانال توربو اچ دی
  • ساپورت دوربین تا کیفیت 6 مگاپیکسل
  • ساپورت 6 عدد دوربین تحت شبکه تا 4 مگاپیکسل
  • 1 عدد ورودی صدا
  • خروجی HDMI – VGA – AV
  • فرمت ضبط  H265 +PRO
  • پشتیانی از 1 عدد هارد دیسک حداکثر 10 ترابایت
  • ضبط حساس به حرکت
  • سازگاری با سیستم عامل های WINDOWS-ANDROID-IOS-MAC
  • بدنه فلزی
  • 2 سال گارانتی تعویض آونگ
فقط 1 عدد در انبار موجود است
چت با پشتیبانی لوتوس
مقایسه
افزودن به علاقه مندی
دسته: کیبورد و موس
اشتراک گذاری
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • توضیحات
  • توضیحات تکمیلی
  • نظرات (0)
  • Shipping & Delivery
توضیحات
برای این کار کافی است مراحل زیر را طی کنید:
  • هایک ویژن ساخت کشور چین است و این برند از مرغوبترین ساخته های این کشور است.
  • این دستگاه توان دریافت تصاویر را همزمان با صدای محیط دارد.
  • قابلیت AcuSense از ویژگی مهم این دستگاه به شمار می رود.
  • بدنه فلزی و مقاوم این دستگاه از قابلیتهای مهم آن به شمار می رود.
  • این دستگاه دارای یک کانال صدا به صورت مجزاست تا به آن برد صدا متصل کنید.
توضیحات تکمیلی
برند
HIKVISION
گارانتی
2سال گارانتی تعویض آونگ
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.
Shipping & Delivery
محصولات مشابه
-8%اتمام موجودی
مقایسه
بستن
کیبورد گیمینگ VIGOR GK50 LOW PROFILE
تومان4,600,000 Original price was: تومان4,600,000.تومان4,240,000Current price is: تومان4,240,000.
  • کلید های مکانیکال پرسرعت با سوئیچ های Kailh Low Profile
  • طراحی باریک و سبک
  • طراحی ارگونومیک high-low keycap جهت کاهش فشار و درد دست و مچ
  • صفحه فوقانی فلزی براق و کلیدهای هشت ضلعی شکل
  • نورپردازی خیره‌کننده RGB برای هر کلید و جلوه‌های مختلف
  • عملکرد ضد لغزش کلید با طراحی Steady Gaming Base
  • تنظیمات دقیق توسط Dragon Center
  • مدلکیبورد گیمینگ VIGOR GK50 LOW PROFILEرابطUSB 2.0نورپردازیRGB Mystic Light برای هر کلیدمتعلقات1 عدد کش مخصوص کلید, 2 عدد کلید یدکی (CTRL و ALT)نوع کلیدسوئیچ‌های Kailh Low Profile سیستم عاملویندوز 10 / 8.1 / 8 / 7 N-KEY ROLLOVERFull Keys Anti-Ghosting, N-Keys Rollover تعداد مفید ضربه روی کلیدبیش از 50 میلیون بار نوع کابلکابل 1.8m با کانکتور روکش طلا کلیدهای معمولیکلیدهای 104 / 105 / 109 (تفاوت بر اساس زبان‌های مختلف) ابعاد435 x 141 x 34 mm وزن700 گرم / 1200 گرم
افزودن به علاقه مندی
اطلاعات بیشتر
مشاهده سریع
بستن
ماوس باسیم سبک CLUTCH GM41 LIGHTWEIGHT V2
  • وزن بسیار سبک (65 گرم)
  • طراحی منحصربه‌فرد برای دستیابی به کمترین وزن
  • ساختار ضد لغزش Diamond-Patterned هنگام استفاده
  • دارای سوئیچ‌های OMRON (تا 60 میلیون کلیک)
  • 400 IPS و تا 16000 DPI به همراه نرخ پولینگ 1 میلی ثانیه‌ای
  • دارای کابل MSI FriXionFree برای به حداقل رساندن اصطکاک
  • سازگار با NVIDIA Reflex
افزودن به سبد خرید
مشاهده سریع
-5%اتمام موجودی
کیبورد و ماوس بی سیم رپو مدل RAPOO X1960
تومان840,000 Original price was: تومان840,000.تومان802,000Current price is: تومان802,000.
اطلاعات بیشتر
-14%اتمام موجودی
اتمام موجودی
ماوس سیم دار ارگونومیک عمودی رپو مدل EV200 silent ا Rapoo EV200 Silent Ergonomic Optical Mouse
  • گارانتی 18 ماهه پانا
-18%اتمام موجودی
موس Rapoo N200
اتمام موجودی
هدست گیمینگ IMMERSE GH30 V2
  • درایورهای بزرگ 40 میلی‌متری
  • کابل اسپلیتر 3.5 میلی‌متری اضافی برای استفاده از میکروفون و بلندگو در کامپیوتر
  • طراحی هدبند سبک و تاشو
  • میکروفون قابل جداسازی
  • کنترل آسان صدا و میکروفون
  • دارای کیف مخصوص جهت حمل
  • سازگاری با پلتفرم‌های PC, Mac, PS5, PS4, XBOX Series, Nintendo Switch
  • مدل :
  • هدست گیمینگ IMMERSE GH30 V2
  • پاسخ فرکانسی میکروفون
  • 100Hz~10kHz
  • حساسیت میکروفون
  • 36dB±-3dB
  • امپدانس میکروفون
  • 2.2KΩ
  • کانکتور
  • جک هدفون 3.5 mm
  • واحد درایور
  • 40mm Neodymium
  • حساسیت اسپیکر
  • 96dB±3dB
  • امپدانس اسپیکر
  • 32 Ω ± 15%
  • پاسخ فرکانسی اسپیکر
  • 20Hz~20kHz
  • الگوی PICK-UP
  • یک طرفه
  • ابعاد میکروفون
  • Ø6.0
  • سیستم عامل
  • نوع کابل
  • 1.5 متر با کانکتور روکش طلا, کابل 30cm Y
  • سازگاری
  • ابعاد
  • 173 x 86 x 204 mm