خانهکیبورد و موس دستگاه DVR هایک ویژن مدل IDS-7204HQHI-M1
محصول قبلی
دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CE76D0T-LPFS تومان2,600,000
بازگشت به محصولات
محصول بعدی
دستگاه DVR هایک ویژن مدل iDS-7208HUHI-M1/X تومان22,000,000
تومان10,000,000
  • دستگاه 4 کانال توربو اچ دی
  • ساپورت دوربین تا کیفیت 6 مگاپیکسل
  • ساپورت 6 عدد دوربین تحت شبکه تا 4 مگاپیکسل
  • 1 عدد ورودی صدا
  • خروجی HDMI – VGA – AV
  • فرمت ضبط  H265 +PRO
  • پشتیانی از 1 عدد هارد دیسک حداکثر 10 ترابایت
  • ضبط حساس به حرکت
  • سازگاری با سیستم عامل های WINDOWS-ANDROID-IOS-MAC
  • بدنه فلزی
  • 2 سال گارانتی تعویض آونگ
فقط 1 عدد در انبار موجود است
چت با پشتیبانی لوتوس
مقایسه
افزودن به علاقه مندی
دسته: کیبورد و موس
اشتراک گذاری
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • توضیحات
  • توضیحات تکمیلی
  • نظرات (0)
  • Shipping & Delivery
توضیحات
برای این کار کافی است مراحل زیر را طی کنید:
  • هایک ویژن ساخت کشور چین است و این برند از مرغوبترین ساخته های این کشور است.
  • این دستگاه توان دریافت تصاویر را همزمان با صدای محیط دارد.
  • قابلیت AcuSense از ویژگی مهم این دستگاه به شمار می رود.
  • بدنه فلزی و مقاوم این دستگاه از قابلیتهای مهم آن به شمار می رود.
  • این دستگاه دارای یک کانال صدا به صورت مجزاست تا به آن برد صدا متصل کنید.
توضیحات تکمیلی
برند
HIKVISION
گارانتی
2سال گارانتی تعویض آونگ
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.
Shipping & Delivery
محصولات مشابه
-11%اتمام موجودی
مقایسه
بستن
تومان1,600,000 Original price was: تومان1,600,000.تومان1,420,000Current price is: تومان1,420,000.
  • مدل: هاب 5 پورت سری UltraJoy
  • رنگ: خاکستری
  • پورت‌ها: USB 3.0 x 3، HDMI 4K@60Hz، USB-C PD 100W، کارت‌خوان SD x 1، کارت‌خوان microSD x
افزودن به علاقه مندی
اطلاعات بیشتر
مشاهده سریع
-5%اتمام موجودی
بستن
کیبورد و موس سیمی RAPOO مدل X120 PRO
تومان590,000 Original price was: تومان590,000.تومان560,000Current price is: تومان560,000.
اطلاعات بیشتر
مشاهده سریع
-3%اتمام موجودی
هدست گیمینگ IMMERSE GH50
  • پشتیبانی از RGB Mystic Light با میلیون‌ها رنگ و افکت‌های مختلف
  • ساختار فلزی محکم و طراحی تاشو
  • میکروفون قابل جداسازی
  • کنترل آسان صدا و میکروفون
  • دارای کیف مخصوص جهت حمل
  • مدلIMMERSE GH50 GAMING HEADSETپاسخ فرکانسی میکروفون100~10.000Hzحساسیت میکروفون38dB- امپدانس میکروفون≦2.2KΩ کانکتورUSB 2.0 و یا کانکتور صوتی 3.5 mm واحد درایور40mm Neodymium حساسیت اسپیکر109dB امپدانس اسپیکر32Ω پاسخ فرکانسی اسپیکر20~20000Hz الگوی PICK-UPیک طرفه سیستم عاملویندوز 10 / 8.1 / 8 / 7 نوع کابل2.2 متر سازگاریUSB: PC، Mac، PS5™، PS4™ ابعاد170x80x200 mm وزن300 g, 700 g
  • ۲ سال گارانتی آونگ
اتمام موجودی
کیبورد و ماوس با سیم رپو مدل NX1600
گارانتی  شرکت پانا
ماوس باسیم سبک CLUTCH GM41 LIGHTWEIGHT V2
  • وزن بسیار سبک (65 گرم)
  • طراحی منحصربه‌فرد برای دستیابی به کمترین وزن
  • ساختار ضد لغزش Diamond-Patterned هنگام استفاده
  • دارای سوئیچ‌های OMRON (تا 60 میلیون کلیک)
  • 400 IPS و تا 16000 DPI به همراه نرخ پولینگ 1 میلی ثانیه‌ای
  • دارای کابل MSI FriXionFree برای به حداقل رساندن اصطکاک
  • سازگار با NVIDIA Reflex
افزودن به سبد خرید
-12%اتمام موجودی
هدست Rapoo H120
-7%اتمام موجودی
موس سیمی Rapoo مدل N120
موس، یکی از مهم‌ترین لوازم جانبی کامپیوتر است که در طرح‌های مختلف و به دو صورت سیمی و بی سیم
اتمام موجودی
هدست گیمینگ IMMERSE GH30 V2
  • درایورهای بزرگ 40 میلی‌متری
  • کابل اسپلیتر 3.5 میلی‌متری اضافی برای استفاده از میکروفون و بلندگو در کامپیوتر
  • طراحی هدبند سبک و تاشو
  • میکروفون قابل جداسازی
  • کنترل آسان صدا و میکروفون
  • دارای کیف مخصوص جهت حمل
  • سازگاری با پلتفرم‌های PC, Mac, PS5, PS4, XBOX Series, Nintendo Switch
  • مدل :
  • هدست گیمینگ IMMERSE GH30 V2
  • پاسخ فرکانسی میکروفون
  • 100Hz~10kHz
  • حساسیت میکروفون
  • 36dB±-3dB
  • امپدانس میکروفون
  • 2.2KΩ
  • کانکتور
  • جک هدفون 3.5 mm
  • واحد درایور
  • 40mm Neodymium
  • حساسیت اسپیکر
  • 96dB±3dB
  • امپدانس اسپیکر
  • 32 Ω ± 15%
  • پاسخ فرکانسی اسپیکر
  • 20Hz~20kHz
  • الگوی PICK-UP
  • یک طرفه
  • ابعاد میکروفون
  • Ø6.0
  • سیستم عامل
  • نوع کابل
  • 1.5 متر با کانکتور روکش طلا, کابل 30cm Y
  • سازگاری
  • ابعاد
  • 173 x 86 x 204 mm