خانهسوییچ سوییچ 5 پورت تندا مدل TEF1005D
محصول قبلی
بازگشت به محصولات
محصول بعدی
TENDA
سوییچ 5 پورت تندا مدل TEF1005D
تومان302,000 Original price was: تومان302,000.تومان295,000Current price is: تومان295,000.
  • ۵ پورت شبکه فست اترنت
  • قابلیت عملکرد در حالت Full-duplex
  • Auto MDI/MDIX
  • قابل نصب روی دیوار
  • نصب و راه اندازی آسان
در انبار موجود نمی باشد
مقایسه
افزودن به علاقه مندی
دسته: سوییچ
اشتراک گذاری
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • توضیحات
  • توضیحات تکمیلی
  • نظرات (0)
  • درباره برند
  • Shipping & Delivery
توضیحات
سوییچ TEF1005D تندا دارای ۵ پورت گیگابیتی
مناسب برای شبکه های نظارتی و شبکه های SME
آپ تایم 7*24
طراحی کاربرپسند TEF1005D تندا
توضیحات تکمیلی
وزن 430 گرم
برند
TENDA
استاندارد و پروتکل
IEEE 802.3、IEEE 802.3u、IEEE 802.3x
سازگار با
100BASE-TX: Cat.5, Cat.5e و بالاتر100m)UTP/STP>=)
رابط کاربری
5*10/100Mbps auto-negotiation RJ45 ports, auto MDI/MDIX
نشانگر LED
1*power LED
5*10/100Mbps Link/Act LEDs
ابعاد
100mm×64mm×25mm
Forwarding Mode
Store-and-Forward
سایز جدول مک آدرس
1k
Forwarding Rate
10BASE-T:14881pps/port
100BASE-TX:148810pps/port
پهنای باند Backbound
1.0Gbps
توان خروجی
5V DC,0.6A
گارانتی
3 سال گارانتی آونگ
نظرات (0)
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.
درباره برند
داستان برند ای دیتا ؛ نوآوری در تکنولوژی با محصولات ADATA
انواع محصولات ای دیتا
Shipping & Delivery
محصولات مشابه
-15%اتمام موجودی
مقایسه
بستن
سوییچ شبکه 8 پورت تندا S108
تومان234,000 Original price was: تومان234,000.تومان198,000Current price is: تومان198,000.
ویژگی ها:
  • تضمین کارکرد طولانی مدت بدون اختلال
  • کوچک با طراحی مدرن
  • استفاده بصورت رومیزی و دیواری
  • بسیار کم مصرف Max Power Consumption: 2.15W
افزودن به علاقه مندی
اطلاعات بیشتر
مشاهده سریع
اتمام موجودی
بستن
سوییچ DES-1005A
  • 5 پورت 10/100Mbps
  • پشتیبانی از Green Technology
  • طراحی مناسب و زیبا
  • 3 سال گارانتی آونگ
اطلاعات بیشتر
مشاهده سریع
-15%اتمام موجودی
سوییچ 8 پورت POE دی-لینک مدل DGS-1008P
  • دارای 8 پورت PoE
  • پشتیبانی از استاندارد 802.3at
  • دارای قابلیت نصب در رک
-22%اتمام موجودی