خانهمحصولات خانگی شبکهمودم و روتر آداپتور PoE گیگابیتی تندا مدل POE30G-AT
محصول قبلی
بازگشت به محصولات
محصول بعدی
TENDA
تومان727,000 Original price was: تومان727,000.تومان627,000Current price is: تومان627,000.
در انبار موجود نمی باشد
مقایسه
افزودن به علاقه مندی
دسته: مودم و روتر
اشتراک گذاری
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • توضیحات
  • توضیحات تکمیلی
  • نظرات (0)
  • درباره برند
  • Shipping & Delivery
توضیحات
Tenda PoE30G
مبدل پورت شبکه به PoE تندا PoE30G-AT از استاندارد IEEE802.3at و IEEE802.3af پشتیبانی کرده و میتواند بروی کابل شبکه بطول 100متر به دستگاه متصل به خود تا 30W برق برساند که پاسخگوی نیاز اکثر کاربران بوده و به کمک پورت شبکه گیگابیتی خود میتواند نهایت سرعت را در شبکه پیاده سازد و تقریبا تمامی دستگاه های PoE موجود را که از استاندارد های فوق پشتیبانی کنند، پوشش میدهد مانند VOIP Phone، Access Point، IP Camera و …
Tenda PoE30G
توضیحات تکمیلی
وزن 250 گرم
برند
TENDA
برد POE
100 متر
پورت
یک عدد 10/100Mbps LAN Port
توان خروجی POE
بروی یک پورت 30W
گارانتی
3 سال گارانتی آونگ
نظرات (0)
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.
درباره برند
داستان برند ای دیتا ؛ نوآوری در تکنولوژی با محصولات ADATA
انواع محصولات ای دیتا
Shipping & Delivery
محصولات مشابه
مقایسه
بستن
مودم روتر 4G LTE نتربیت مدل M920 V2
  • پشتیبانی از شبکه 4G LTE
  • پورت‌ها:
    • پورت WAN/LAN با سرعت 10/100 مگابیت بر ثانیه
    • سه پورت LAN برای اتصال سیمی دستگاه‌های مختلف
  • تعداد آنتن: دارای دو آنتن LTE و دو آنتن Wi-Fi جهت بهبود پوشش‌دهی و کیفیت سیگنال
  • پشتیبانی از Wi-Fi با فرکانس 2.4 گیگاهرتز: سرعت وای‌فای تا 300 مگابیت بر ثانیه
  • 3 سال گارانتی آونگ
افزودن به علاقه مندی
افزودن به سبد خرید
مشاهده سریع
-13%اتمام موجودی
بستن
مودم روتر +ADSL2 تی پی لینک 8961
تومان650,000 Original price was: تومان650,000.تومان565,000Current price is: تومان565,000.
مودم روتر   +300Mbps Wireless N ADSL2 شرکت TP-LINK مدل TD-W8961 ND
  • مودم ADSL2/2+ ،Wireless N Access Point و روتر 4 پورت، همه در یک دستگاه
  • دستیار راه اندازی آسان با پشتیبانی از چند زبان نصب سریع و بی دردسر را ممکن می سازد.
  • رمزگذاری امنیت Wireless تنها با فشاردادن دکمه WPS و دکمه خاموش/ روشن Wi-Fi
اطلاعات بیشتر
مشاهده سریع
-91%اتمام موجودی
روتر بیسیم دی لینک مدل DIR-612
اطلاعات بیشتر
-12%اتمام موجودی
مودم روتر ADSL2 Plus بی سيم N300 تندا مدل D301 V4
مودم ۴G نتربیت مدل NWR-945X
18 ماه گارانتی آونگ
افزودن به سبد خرید
اتمام موجودی
مودم LTE نتربیت مدل MINI-NWR
  • پشتیبانی از 4G LTE با سرعت دانلود تا 150Mbps
  •  Wi-Fi داخلی با فرکانس 2.4GHz
  • فرکانس دوگانه 2.4GHz و 5GHz
  • حداکثر سرعت انتقال داده – تا 1.2 گیگابیت بر ثانیه در باند 5 گیگاهرتز
  • پشتیبانی از MU-MIMO و OFDMA – بهینه‌سازی عملکرد در شبکه‌های پرتراکم
  • دارای پورت‌های گیگابیتی – اتصال سیمی با سرعت بالا برای دستگاه‌های کابلی
  • پشتیبانی از PoE (Power over Ethernet)
  • امنیت پیشرفته WPA3
  • نصب و مدیریت آسان
  • USB Type-C برای تأمین انرژی آسان
-8%اتمام موجودی